SIA DataPro Group ir izstrādājusi eVeselības Monitoringa Sistēmu sirds un asinsvadu un plaušu slimību monitoringam. eVeselības Monitoringa Sistēma ietver interneta vidē izvietotu E-MED. centru, programmnodrošinājumu un vienkanāla bezvadu kardiogrāfu. Tā nodrošina pacientu datu pārvaldes sistēmu, kas digitālā veidā uzglabā pacienta dažādu diagnostikas pārbaužu rezultātus. Izstrādāta, lai spētu darboties dažādās veselības aprūpes iestādēs, sistēma var nodrošināt darba iespējas uz klēpjdatoriem, personīgajiem datoriem, tīkla saslēgumā un šaurās klientu vidēs. Sistēma piedāvā centralizētu failu glabāšanu (izmantojot MS SQL Servera datubāzes iespējas).

eVeselības Monitoringa Sistēmas darbības shēma

E-MED. centrs nodrošina diennakts monitoringa pakalpojumus gan veselības aprūpes nodrošinātājiem, gan arī pacientiem no jebkuras atrašanās vietas. Web centrs ģenerē un ļauj pārvaldīt katra pacienta medicīnas datus, kā arī ļauj tiem piekļūt caur interneta pārlūku. Pacientiem tiek nodrošināta personīga un droša web lapa, uz kuru var nosūtīt un kur var apskatīt savus veselības rādītājus, ārsta diagnozes un rekomendācijas, kā arī kopējās veselības stāvokļa tendences. Savukārt ārstiem tiek nodrošināta droša pieeja pacientu datu bāzei, kur glabāt medicīniskos datus un mērījumu rezultātus.

eVeselības Monitoringa Sistēma var tikt noorganizēta kā universāla EKG datu bāze, kas būtiski izmaina elektrokardiogrammu arhivēšanas veidu, padara salīdzināšanu ar iepriekšējām EKG vieglāku un ātrāku, kā arī šī sistēma var paātrināt medicīnisko konsultāciju norisi.

eVeselības Monitoringa Sistēmas galvenās lietotāju grupas: