DP-EKG-1 Cardie™ pieslēgšana programmai

Lai operators varētu nolasīt kardiogrammas, izmantojot kardiogrāfu Cardie, ir nepieciešams to pievienot sistēmai.
Kardiogrāfa pieslēgšanas process sastāv no dažiem vienkāršiem soļiem:

 1. Ieslēdziet kardiogrāfu Cardie un aktivizējiet pārraides režīmu:
 2. Noklikšķiniet ar peles labo pogu uz Bluetooth ikoniņas ekrāna apakšējā daļā (blakus pulkstenim), lai atvērtu izvēlni:
 3. No piedāvātās izvēlnes uzklikšķiniet uz “Add a Device”:
 4. Atvērsies logs, kurā parādīsies saraksts ar visām tuvumā atrastajām Bluetooth ierīcēm. No dotā saraksta izvēlieties “Cardie” un nospiediet pogu “Next”:
 5. Nākamais dialoga logs piedāvā izvēlieties PIN-koda ievadīšanas veidu. Kardiogrāfam “Cardie” ir iebūvēts PIN-kods, kas ir veidots no ierīces numura pēdējiem četriem burtiem vai cipariem. Izvēlieties otro variantu (“Enter the device's pairing code”) un nospiediet pogu “Next”:
 6. Ievadiet Jūsu kardiogrāfa PIN kodu un nospiediet pogu “Next”:
 7. Kardiogrāfs ir veiksmīgi pievienots! Lai aizvērtu logu, nospiediet pogu “Close”:
 8. Noskaidrojiet COM porta numuru, pie kura ir pieslēgts kardiogrāfs. Lai to izdarītu, uzklikšķiniet uz Bluetooth ikoniņas ar labo peles pogu un no piedāvātās izvēlnes izvēlieties “Show Bluetooth Devices”:
 9. Nākamajā dialoga logā uzklikšķiniet divas reizes uz “Cardie”:
 10. Atvērsies logs “Cardie properties”, izvēlieties ieliktni “Services”. Pierakstiet vai iegaumējiet COM porta numuru, pēc tam nospiediet “OK”:
 11. Atveriet programmu e-Health Monitoring Client. Galvenajā izvēlnē uzklikšķiniet uz “Fails” un no piedāvātās izvēlnes izvēlieties “Uzstādījumi”:
 12. Uzstādījumu dialoga logā izvēlieties iepriekš pierakstītu COM porta numuru (skat. 10. punktu), pēc tam uzklikšķiniet “Labi”:
 13. Atslēdziet pārraides režīmu kardiogrāfā, nospiežot pogu “Iziet”.

Programma ir gatava lietošanai!

© DataPro Group 2010.