DP-EKG-1 kardiogrāfs ir elektrokardiogrammas (EKG) reģistrācijas komplekss ar tālāku datu pārraidi uz E-MED. centru (web-serveri) jebkurā diennakts laikā, izmantojot datoru vai mobilo telefonu ar bluetooth savienojumu. Šis viena novadījuma Cardie™ kardiogrāfs ir balstīts uz Windows un izmanto jaunākās programmatūras tehnoloģijas, kas apvienotas ar Cardie™ algoritmu precizitāti un daudzpusību. Turklāt Cardie™ iegādes un ekspluatācijas izdevumi ir ievērojami zemāki nekā veco stilu modeļiem.

Cardie attēls

Tehniskā specifikācija

Ierakstīšanas metode:flash atmiņa Frekvence:500 Hz
Novadījumu skaits:viens Frekvences diapazons:0,05-150 Hz
EKG analīze:Tūlītēja EKG analīze reālā laikā Izmēri:65 x 46 x 10 mm
Akumulatora tips:3,6 V litija Svars:35 g

Darbības princips

Kardiogrāfs mēra potenciālu starpību starp diviem punktiem sirds rajonā. To var izmantot kā:

Pēc elektrokardiogrammas (EKG) ierakstīšanas, to ir iespējams nosūtīt uz web-serveri. EKG, kura ir nosūtīta uz web-serveri, tiek saglabāta konfidenciālā datu bāzē, kas ir aizsargāta ar paroli. Jebkurā diennakts laikā šie dati ir lietotājam ātri un ērti pieejami, izmantojot internetu. Nepieciešamības gadījumā EKG var izdrukāt vai nosūtīt uz elektronisko pastu ārstējošam ārstam. Ārsts analizējot šos datus var precīzi noteikt sirdsdarbības attīstības dinamiku, kas ir ļoti svarīgi bērnu un pusaudžu vecumā, īpaši tiem, kas nodarbojas ar sportu.

Galvenā kardiogrāfa priekšrocība ir tā, ka diskomforta vai šaubu gadījumā lietotājam ir iespēja pašam pierakstīt un pārraidīt elektrokardiogrammu uz web-serveri, izmantojot internetu. Tā ir vienīgā praktiskā metode, lai nofiksētu pacienta sirdsdarbību jebkurā atrašanās vietā, neapmeklējot medicīnas iestādi. Sirds slimību gadījumā laika posms no sirds kaites fiksēšanas brīdim līdz tās diagnozei un ārsta konsultācijai ir vitāli svarīgs.

Papildus informatīvie materiāli: