SIA DataPro Group ir uzņēmumu grupa ar 18 gadu veiksmīgu darba pieredzi IT risinājumu izstrādē. Pirmais uzņēmums SIA Data Pro tika nodibināts 1993. gadā. Kopš tā laika viens uzņēmums ir pāraudzis sešos savstarpēji saistītos uzņēmumos, kuri darbojas IKT, izglītības, medicīnas, telekomunikāciju, biznesa vadības un nekustamā īpašuma jomās.

DataPro Group specialitāte ir sabiedrībai nozīmīgu IT risinājumu un pakalpojumu izstrāde, kā arī lielu un sarežģītu biznesa vadības projektu īstenošana. Savā pastāvēšanas laikā uzņēmums jau ir pierādījis, ka spēj efektīvi darboties gan nacionālā, gan arī starptautiskā līmenī.

DataPro Group nodrošina pilnu projektu izstrādes un ieviešanas ciklu – sākot ar ideju ģenerēšanu un analīzi līdz pat stabilas sistēmas ieviešanai un integrēšanai ar citām pasūtītāja sistēmām. Uzņēmuma klientu apmierinātību garantē kompānijā izstrādātie un ieviestie darba procesi, kas atbilst vadošo IT procesu metodoloģijai. To apliecina uzņēmuma sertifikācija atbilstoši ISO 9001:2015 standarta prasībām.

Bureau Veritas Certification ISO 9001

Viens no mūsu partneriem izglītības jomā ir projekts “Go Science”:

Go Science Project